👍 ПРАКТИКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Юридична практика для студентів у Дніпрі є невід’ємною частиною навчального процесу, під час проходження якої студент має можливість закріпити теоретичні знання на практиці та здобути професійні навички адвоката чи юриста у Дніпропетровську.

Як правило, перша навчальна практика студентів-юристів проходить на перших курсах навчання у ВНЗ та полягає в ознайомленні з різними документами юридичної спрямованості, у тому числі процесуальними документами, вивченні організації діловодства та особливостей юридичної практики у різних сферах та установах.

Виробнича практика проходить на останніх курсах навчання студентів-юристів та спрямована в основному на закріплення та поглиблення теоретичних знань, здобутих у процесі навчання. Протягом виробничої практики студент-практикант у адвоката самостійно навчиться готувати проєкт юридичних та процесуальних документів.

Адвокат Скрябін Олексій Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент, має досвід роботи у юридичній сфері та готовий поділиться своїми професійними навичками з майбутніми юристами – студентами юридичних ВНЗ.

Від студентів – практикантів вимагається сильне бажання отримати знання та навички у сфері юриспруденції та бути готовими активно працювати протягом усього часу практики у адвоката.

Показником хорошої роботи студента під час практики є уважне вивчення матеріалів, що надаються практиканту та якісне та своєчасне виконання поставлених завдань.

Під час проходження юридичної практики студент зможе побачити як повсякденну роботу юриста, а й нестандартні підходи у вирішенні юридичних питань. Студент-практикант на практиці у адвоката Скрябіна О.М. зможе перевірити свої знання у сфері права на практиці.

Таким чином, якщо студент має достатню основу знань у юридичній сфері та справді виявляє прагнення до юридичної зайнятості, планує побудувати успішну кар’єру практикуючого юриста чи адвоката, адвокат Скрябін О.М. готовий прийняти такого студента на практику та поділиться своїм успішним досвідом роботи у різних сферах юридичної діяльності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: