
Право подружжя на визначення порядку користування майном
- Подружжя має право домовитися між собою про порядок користування майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності.
- Договір про порядок користування житловим будинком, квартирою, іншою будовою або спорудою, земельною ділянкою, якщо вона нотаріально засвідчена, зобов’язує правонаступника дружини та чоловіка.
Також на сайті advokat-dnepropetrovsk.com сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас можуть бути корисними наступні матеріали: аліменти в частці від заробітку, аліменти у твердій грошовій сумі, додаткові витрати на дитину, договір між батьками про сплату аліментів, зменшення та збільшення розміру аліментів (зміна), аліменти на повнолітніх.
Договір про використання майна подружжя
Подружжя, як було зазначено, зобов’язане не тільки не перешкоджати один одному у здійсненні правомочностей права спільної сумісної власності, а й узгоджувати свою поведінку щодо здійснення правомочностей щодо володіння, користування та розпорядження майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності.
Відповідно до сказаного подружжя має право домовлятися між собою про порядок користування майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності.
Подружжя може, наприклад, визначити порядок користування машиною, катером, комп’ютером та іншими речами, що належать їм на праві спільної сумісної власності.
Однак така домовленість між подружжям не виключає право будь-якого з подружжя у разі спору про порядок користування речами, які є об’єктом їх права спільної сумісної власності, звернутися з позовом до суду.
Угода про порядок користування житловим приміщенням
Договір про порядок користування житловим будинком, квартирою, іншою будовою або спорудою, земельною ділянкою, якщо вона нотаріально засвідчена, обов’язкова не тільки для подружжя, але і для їх правонаступників.
Часті питання адвокату

Корисні матеріали сайту advokat-dnepropetrovsk.com :