Розлучення за кордоном

РОЗЛУЧЕННЯ ЗА КОРДОНОМ

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Привіт! В статті «Розлучення за кордоном» на сайті advokat-dnepropetrovsk.com я розповім Вам про те, як подати на розлучення у Дніпрі, знаходячись за кордоном, як подати на розлучення через суд у Дніпрі, знаходячись в іншій країні, як подати на розлучення через РАЦС, знаходячись за кордоном, та про допомогу сімейного адвокату при розлученні за кордоном.

ПОДАТИ НА РОЗЛУЧЕННЯ У ДНІПРІ, ЗНАХОДЯЧИСЬ ЗА КОРДОНОМ

Розлучення за кордоном передбачає процедуру розірвання шлюбу для громадян України, які з різних причин виїхали за кордон. Часто виникають ситуації, коли людина їде, перебуваючи у зареєстрованому шлюбі, але у нього виникає потреба розірвати цей шлюб у Дніпрі з особистих причин.

Найчастіше ситуацією, в якій може знадобитися розлучення за кордоном, є намір одружитися. Але можуть бути інші причини, такі як позбавлення батьківських прав тощо.

Для врегулювання питання щодо розірвання шлюбу не завжди є можливість приїхати до України. Для таких випадків і передбачено можливість розлучення за кордоном. Така процедура шлюбу більш складна, ніж стандартна. Але за допомогою досвідченого юриста у Дніпрі можна розв’язувати питання швидко та без присутності.

Розірвати український шлюб за межами країни можливо, але процедура вимагатиме додаткової легалізації та реєстрації. Найпростіше провести розлучення в Україні.

Розлучення відбувається в Україні та за українським законодавством. Навіть якщо один із подружжя перебуває за кордоном, розлучення можливе:

 • Через суд;
 • Через РАЦС
Зв’язатися з адвокатом

ПОДАТИ НА РОЗЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ СУД У ДНІПРІ, ЗНАХОДЯЧИСЬ В ІНШІЙ КРАЇНІ

Розлучення через суд, коли один із подружжя перебуває за кордоном, проходить у судовому порядку за наявності певних умов:

 • Подружжя є батьками неповнолітньої дитини (дітей);
 • Один із подружжя не згоден на розлучення.
 • Для того, щоб розірвати шлюб знаходившись за кордоном.

Щоб розірвати шлюб перебуваючи за кордоном, до суду необхідно подати заяву та пакет необхідних для шлюборозлучної процедури документів. У цьому випадку дуже актуальна допомога грамотного юриста, оскільки самостійно контролювати процес розлучення, перебуваючи за кордоном — дуже важко.

Заява про розлучення, як і в стандартному порядку, може бути:

 • Позовним (при розлученні, де одна сторона знаходиться за кордоном, це найоптимальніший варіант);
 • Спільним (за наявності взаємної згоди та зафіксованих домовленостей, але при знаходженні за кордоном цей варіант дуже ускладнений).

Кваліфікований сімейний адвокат у Дніпрі ознайомиться з усіма особливостями справи та запропонує оптимальний для клієнта варіант.

Практика розлучень, якщо одна сторона перебуває за кордоном, пріоритетно належить саме до судового порядку розгляду справ.

Зв’язатися з адвокатом

ПОДАТИ НА РОЗЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ РАЦС, ЗНАХОДЯЧИСЯ ЗА КОРДОНОМ

Перебуваючи за кордоном, можна оформити розлучення в Україні в адміністративному порядку. Це менш поширена практика, але за наявності певних умов законодавство надає таку можливість.

Якщо один із подружжя перебуває за кордоном, розлучення через РАЦС у Дніпрі можливе:

 • Якщо пара не є батьками загальної неповнолітньої дитини (дітей);
 • Взаємна згода на розлучення.

Стандартно, розлучення через РАЦС має на увазі ще вимогу у вигляді взаємної присутності при подачі заяви та одержанні документа про розлучення після закінчення визначеного терміну.

Але у разі виїзду за кордон будь-кого з пари, розлучення через РАЦС може пройти без присутності, але з виконанням вимог:

 • Заява на розлучення від чоловіка, який перебуває за кордоном, має бути оформлена та засвідчена в посольстві;
 • Необхідно оформити доручення до другої сторони;
 • Документи мають бути надіслані в Україну;
 • Потрібно заздалегідь передбачити та зафіксувати документально відсутність одного з подружжя при отриманні документа про розірвання шлюбу.

Такий порядок розірвання шлюбу є можливим, але ускладнений додатковими нюансами. Набагато пріоритетніше обговорити ситуацію з адвокатом із сімейних справ у Дніпрі та провести процедуру через суд у порядку позовного провадження. При цьому від клієнта буде потрібна мінімальна участь.

Зв’язатися з адвокатом

ДОПОМОГА СІМЕЙНОГО АДВОКАТУ ПРИ РОЗЛУЧЕННІ ЗА КОРДОНОМ

У разі перебування за кордоном, займатися процесом розлучення в Україні дуже складно. Щоб уникнути помилок, плутанини та додаткових витрат, рекомендується звернутися до сімейного адвоката, починаючи з етапу консультації.

Розлучення має на увазі безліч тонкощів. Законодавча база в Україні недосконала та потребує професійного звернення. Сімейний адвокат у Дніпрі знає всі тонкощі та нюанси, тому проведе справу максимально швидко та якісно.

Адвокат у сімейних справах Скрябін Олексій Миколайович допоможе у Дніпрі провести розлучення дистанційно. Фахівець має додаткову освіту юриста – міжнародника та володіє професійною тактикою.

Сімейний адвокат у Дніпрі:

 • Грамотно проконсультує у всіх нюансах розлучення за кордоном;
 • Оформить та подасть необхідні документи згідно з встановленими правилами;
 • Організовує та проведе розлучення дистанційно без присутності клієнта;
 • Проведе розлучення «під ключ» (повний супровід у справі).

Розлучення може бути комфортним незалежно від місцезнаходження!

Також корисною інформацією на сайті advokat-dnepropetrovsk.com сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас може бути: розлучення без документів, швидке розлучення, заява на розлучення, швидке розлучення, розлучення з вагітною, розлучення онлайн, розлучення з дітьми, розлучення під ключ.

Зв’язатися з адвокатом

ПИТАННЯ АДВОКАТУ ПО СІМЕЙНИХ СПРАВАХ

☝ ЯК РОЗЛУЧИТИСЬ ЗА КОРДОНОМ ЗА УКРАЇНСЬКИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ?
☝ ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОДАТИ НА РОЗЛУЧЕННЯ ЗНАХОДЯЧИСЯ ЗА КОРДОНОМ?
☝ ЧИ МОЖНА РОЗВЕСТИСЯ ЧЕРЕЗ РАГС, ЗНАХОДЯЧИСЯ ЗА КОРДОНОМ?
Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Розлучення за кордоном» була для Вас цікавою і Ви дізналися щось корисне для себе, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал і Ви завжди будете в курсі нововведень законодавства України у сфері сімейного права.
Інформація про нас

Розлучення за кордоном

Корисні матеріали сайту advokat-dnepropetrovsk.com:

 1. Швидке розлучення
 2. Заява на розлучення
 3. Порядок розлучення
 4. Розлучення та аліменти
 5. Розлучення з вагітною
 6. Розлучення та аліменти
 7. Рішення суду про розлучення
 8. Розлучення через РАЦС
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: