Розлучення без дітей

РОЗЛУЧЕННЯ ПОДРУЖНЬОЇ ПАРИ, У ЯКОЇ НЕМАЄ ДІТЕЙ

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Привіт! В статті "Розлучення без дітей" на сайті advokat-dnepropetrovsk.com я розповім Вам про розлучення без дітей в односторонньому порядку через суд, про те що робити якщо один з подружжя у Дніпрі відсутній, про необхідні документи для розлучення пари без дітей у м.Дніпро, про розлучення пари, у якої немає дітей через РАЦС, про обставини що забороняють розлучення пари без дітей.

РОЗЛУЧЕННЯ БЕЗ ДІТЕЙ В ОДНОСТОРОННЬОМУ ПОРЯДКУ ЧЕРЕЗ СУД

Розлучення – це не зовсім приємна, але абсолютно нормальна життєва ситуація. Розлучення відбувається, коли пара не бажає жити разом і бути сім’єю. Це може бути як за спільним вибором, так і за одностороннім бажанням одного з подружжя.

Причини для розлучення у Дніпрі:

 • Бажання вступити у нові офіційні відносини;
 • Небажання мати дітей;
 • Несприятлива обстановка в сім’ї на ґрунті розбіжностей;
 • Зрада одного з подружжя;
 • Антисоціальна поведінка (зловживання алкоголем та забороненими речовинами);
 • Домашнє насильство;
 • Невлаштованість побуту;
 • Розбіжність у поглядах життя;
 • Інше.

Процедура розлучення у Дніпрі пари без дітей досить проста. За умови, що і чоловік і дружина цього бажають. Але що робити, якщо згода на розлучення одностороння?

Розлучення без згоди в Дніпрі в односторонньому порядку абсолютно можливе Виключно через суд. Відмова сторін неспроможна ні на що вплинути.

Без досягнення згоди між собою пара напевно зіткнеться із затягуванням процесу. Суд у Дніпрі надаватиме додатковий час на роздуми та можливе примирення. Такий порядок дій спрямовано збереження сім’ї.

Максимальний термін може становити шість місяців. Уникнути ситуації із затягуванням шлюборозлучного процесу допоможе звернення до сімейного адвоката у Дніпрі.

 • Адвокат із сімейних справ у Дніпрі допоможе:
 • Правильно сформулювати причину розлучення з односторонньою ініціативою;
 • Грамотно скласти позовну заяву;
 • Подати пакет необхідних документів до суду;
 • Підібрати правильні аргументи скорочення термінів процесу;
 • Забезпечити пріоритет інтересів клієнта у суді.
Зв’язатися з адвокатом

ЩО РОБИТИ ЯКЩО ОДИН ІЗ ПОДРУЖЖЯ У ДНІПРІ ВІДСУТНІЙ?

Часто на момент розлучення, пара, яка не має дітей, не проживають разом. Також місцезнаходження чоловіка чи дружини може бути невідомим у Дніпрі.

У такій ситуації розлучення все одно відбудеться. Перешкод для цього немає, навіть якщо не вдається зв’язатися з другою стороною. Законодавством передбачено порядок та процедури для вирішення таких ситуацій.

У цьому випадку, перш ніж звернутися до суду у Дніпрі, потрібно забезпечити собі кваліфіковану допомогу юриста та довірити справу професіоналу. Адвокат із сімейних справ у Дніпрі роз’яснить варіанти розв’язання проблеми та підкаже порядок дій.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ ПАРИ БЕЗ ДІТЕЙ У ДНІПРО

Правильно оформити документи для розлучення у Дніпрі – базова складова успішної справи. Розлучення пари без дітей в односторонньому порядку відбувається за стандартною схемою – з подання позовної заяви. Правила та зразки складання такої заяви передбачені законодавством України.

Зразок заяви можна легко знайти на інтернет – ресурсах. Але слід розуміти, що позовна заява є основою справи. Документ має підтверджувати необхідність розірвання шлюбу.

До цього питання варто поставитися серйозно та довірити складання заяви для звернення до РАГСу адвокату з сімейних справ у Дніпрі.

Заява має містити:

 • Вагомі та реальні причини для розірвання шлюбу в односторонньому порядку;
 • Докази, що підтверджують неможливість подальшого існування сімейних відносин.

До заяви долучаються:

 • Копія паспорта та ідентифікаційного коду того з подружжя, який подає на розлучення;
 • Свідоцтво про шлюб в оригіналі;
 • Квитанція про оплату судових витрат;
 • Інші необхідні документи.

Якщо пара без дітей подає на розлучення за згодою, для звернення до РАГСу знадобляться:

 • Копії паспорта та ідентифікаційного коду подружжя;
 • Спільна заява про розлучення;
 • Свідоцтво про шлюб в оригіналі;
 • Квитанція про оплату державного мита.
Зв’язатися з адвокатом

РОЗЛУЧЕННЯ ПАРИ, У ЯКОЇ НЕМАЄ ДІТЕЙ ЧЕРЕЗ РАГС

Розлучення пари, яка не має дітей, і є взаємне бажання отримати розлучення в Дніпрі, вважається одним із найпростіших випадків в аналогічній практиці.

Процедура такого розлучення проходить через РАГС у Дніпрі, з мінімальними витратами та короткими термінами. Взаємна згода та пакет необхідних документів — все, що потрібно парі для розірвання шлюбу. РАГС розгляне заяву в установленому порядку та ухвалить компетентне рішення.

Як правило, такі процеси відбуваються без особливих ускладнень. Але нехтувати юридичною допомогою у Дніпрі не варто. За грамотного оформлення заяви сімейним адвокатом у Дніпрі, можна отримати результат у рекордно швидкі терміни.

ОБСТАВИНИ, ЩО ЗАБОРОНЯЮТЬ РОЗЛУЧЕННЯ ПАРИ БЕЗ ДІТЕЙ

Шлюб це добровільне соціальне явище. Не можна примусово змусити людей жити один з одним. Але бувають виняткові обставини, коли розлучатися забороняє закон.

До таких обставин належать:

 • Підтверджений факт вагітності дружини на момент розлучення;
 • Наявність дитини до року, про яку не було відомо одного з подружжя (якщо пара не проживала разом і не підтримувала спілкування).

У цих випадках розлучення заборонено. Пріоритетними стають інтереси дитини. Але є передбачені законодавством варіанти рішення.

У такій ситуації необхідно звернутися до адвоката із сімейних справ у Дніпрі для розв’язання питання та кваліфікованої допомоги.

Також корисною інформацією на сайті advokat-dnepropetrovsk.com сімейного адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича для Вас може бути: розлучення без присутності одного з подружжя, розлучення без згоди, розлучення з вагітною, розлучення з Кримською пропискою, розлучення за взаємною згодою, розлучення під ключ, розлучення з дітьми, розлучення через РАГС, розлучення через суд.

ПИТАННЯ АДВОКАТУ ПО СІМЕЙНИХ СПРАВАХ

ЧИ МОЖНА РОЗЛУЧИТИСЬ ЧЕРЕЗ РАГС БЕЗ ДІТЕЙ ЯКЩО ЧОЛОВІК ПРОТИ?
ЯК БУТИ, ЯКЩО ПІСЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ НА РОЗВЕДЕННЯ В РАГС ОДИН УЧАСНИК ПЕРЕДУМАВ РОЗЛУЧАТИСЬ?
ЧИ МОЖНА РОЗЛУЧИТИСЬ ЧЕРЕЗ РАГС, ЯКЩО У ПАРИ НЕМАЄ ДІТЕЙ, АЛЕ З'ЯСУВАЛОСЯ, ЩО ДРУЖИНА ВАГІТНА?

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Якщо стаття «Розлучення без дітей» була для Вас цікавою і Ви дізналися щось корисне для себе, то ставте лайк цій статті. Переходьте та підписуйтесь на наш ютуб-канал і Ви завжди будете в курсі нововведень законодавства України у сфері сімейного права.
Інформація про нас

Розлучення без дітей

Корисні матеріали сайту advokat-dnepropetrovsk.com:

 1. Розлучення без присутності одного з подружжя
 2. Розлучення без згоди
 3. Розлучення з вагітною
 4. Розлучення з Кримською пропискою
 5. Розлучення за взаємною згодою
 6. Розлучення під ключ
 7. Розлучення з дітьми
 8. Розлучення через РАЦС
 9. Розлучення через суд
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: