👍 СТАЖУВАННЯ ДЛЯ АДВОКАТІВ

Стажування у адвоката у Дніпропетровську є обов’язковою умовою для отримання свідоцтва на зайняття адвокатською діяльністю. Стажування майбутніх адвокатів у Дніпропетровську – дуже відповідальна і, можна сказати, вирішальна процедура для тих осіб, які ґрунтовно прийняли рішення стати адвокатом у Дніпропетровську.

До стажування у адвоката допускаються особи, які успішно склали кваліфікаційний іспит та отримали відповідне свідоцтво про складання цього іспиту.

Стажування у адвоката у Дніпропетровську не обов’язково проходити одразу після отримання свідоцтва про складання адвокатського іспиту. Так, пройти стажування в адвоката можна протягом трьох років після складання адвокатського іспиту, тобто в межах терміну дійсності свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту. Однак, навіть після успішного складання іспиту особа, яка не пройшла стажування в установленому порядку, не може вважатися адвокатом і повною мірою здійснювати адвокатську діяльність.

Проходження стажування в адвоката передбачено Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та «Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю», затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 81.

На час проходження стажування за стажистом закріплюється один керівник стажування – адвокат зі стажем адвокатської діяльності не менше ніж п’ять років та внесений до Реєстру адвокатів-керівників стажування відповідного регіону. Дані про Скрябіна Олексію Миколайовичу містяться у вищезгаданому Реєстрі адвокатів-керівників стажування у Раді адвокатів Запорізької області, у чому Ви можете особисто переконатись на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Для того, щоб пройти стажування, слід звернутися з письмовою заявою до відповідної ради адвокатів регіону. До заяви про направлення на стажування додаються:

  • оригінал свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту; – нотаріально засвідчена копія диплома про вищу юридичну освіту;
  • копія трудової книжки, засвідчена за останнім місцем роботи, а якщо особа на момент подання документів не працює – оригінал та копія трудової книжки;
  • копія паспорта;
  • Довідка про відсутність судимості.

Якщо Ви не любитель формального підходу до речей і дійсно поставили за мету отримати практичні знання та навички професійної діяльності адвоката у Дніпропетровську, то адвокат Скрябін Олексій Миколайович готовий надати Вам колосальну можливість у досягненні Вашої мети. Ми гарантуємо здобуття практичного досвіду та навичок роботи адвокатом, які Вам обов’язково знадобляться у професійній діяльності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: