👍 ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У США

Адвокат повышение квалификации в США
Адвокат повышение квалификации в США
Адвокат повышение квалификации в США

СУДДЯ Джефф Давіс СУД СЕМЬОГО округу штату 315 SAINT JOSEPH STREET RAPID CITY, SD

Зустріч організована Суддею Джеффом Давісом, Головою суду та пані Крісті Уаммен, адміністратором суду. Це суд штату, в якому працюють 7 суддів, призначених губернатором. Цей суд розглядає справи чотирьох округів.

Адвокат повышение квалификации в США

Пан Род Лефхольц, колишній прокурор округу Пеннінгтон та практикуючий адвокат, розповідають про загальний устрій системи правосуддя в штаті Південна Дакота. Вони зосередили увагу на кримінальних справах та розповіли про суди цивільної юрисдикції. Крім того, було зосереджено на питаннях судочинства у племенах (племінних судах).

Адвокат повышение квалификации в США

Адвокат повышение квалификации в США

Бібліотека Конгресу

Бібліотека Конгресу була заснована у 1800-му році. У цей час вона розташовувалась у будинку Капітолію і складалася з довідкової літератури з юридичних та правових питань. У 1814 році, під час англо-американської війни, англійські солдати підпалили Капітолій, і бібліотека була втрачена. Наступного, 1815 року, президент Томас Джефферсон, який володів у той час найкращою в країні колекцією книг, зборам якої він присвятив 50 років свого життя, запропонував Конгресу купити свою бібліотеку. Бібліотека була куплена та стала основою нової Бібліотеки Конгресу. В особистій бібліотеці Томаса Джефферсона були представлені видання з різних сфер людських знань, тому універсальною стала Бібліотека Конгресу. В даний час фонд бібліотеки налічує 130 млн. одиниць чотириста сімдесяти мовами. Загалом у Бібліотеці Конгресу 23 читальні зали, розташовані у трьох корпусах на Капітолійському пагорбі. Перший будинок, спеціально побудований для бібліотеки в 1897 році, знаходиться навпроти Капітолію і носить ім’я Томаса Джефферсона. Будинок Джона Адамса, розташований на схід від будинку Джефферсона, був добудований у 1939 році. Там, на 10 поверхах, зберігаються 10 млн. томів. Будинок імені Джеймс Медісон, закінчений у 1980-му році, знаходиться південніше будинку Джефферсона. У цьому будинку розташовані офіс адміністрації та різні служби. Хоча Бібліотека Конгресу історично призначена для обслуговування потреб конгресменів, кожна людина старше вісімнадцяти років може безкоштовно користуватися матеріалами бібліотеки, зареєструвавшись у будинку Медісона при пред’явленні посвідчення особи.

Адвокат повышение квалификации в США

Капітолій

Указ Конгресу про будівництво столиці на березі річки Потомак датованої 1790 роком, а вже в 1792 був оголошений конкурс на кращий проект будівлі Капітолію. У конкурсі переміг Вільям Торнтон, 33-річний архітектор любитель. Хоча будівництво Капітолію, втім, як і самої столиці, просувалося повільно, восени 1800 року, щойно завершеному північному крилі Капітолію, вже відбулося перше засідання уряду. Тільки було завершено будівництво першої черги “храму демократії” вільної країни, як вибухнула англо-американська війна 1812-14 років, і в серпні 1814 столиця була окупована британцями. Капітолій був підпалений і не згорів повністю лише через те, що раптовий дощ загасив пожежу. Втрата, спричинена пожежею, була настільки великою, що уряд навіть розглядав питання про перенесення столиці до іншого міста. Але в результаті дебатів було прийнято рішення про відновлення Капітолію, і до 1825 важливе будову було відновлено. У першій половині 19 століття країна швидко зростала, кількість штатів збільшувалася, і в 1850-60 роки в будинок Капітолію було додано ще два крила, щоб розмістити більше парламентарів. Серце Капітолію – це Ротонда. Вона використовується законодавчими органами, але є церемоніальним центром. У Ротонді приймають глав держав, які прибувають із візитом, також проводяться урочисті заходи, присвячені пам’ятним подіям та видатним людям. Це місце, де проходили похорони багатьох заслужених громадян США: президентів – від Авраама Лінкольна до Ліндона Джонсона, видатних членів Конгресу, а також героїв воєн. Повністю розбудова будівлі було завершено 1863 року. Довелося також переробити купол, бо старий не відповідав розмірам нового будинку. Купол вінчає бронзова статуя свободи, відома під ім’ям “Воля, тріумфальна у війні та світі”. Статуя правою рукою спирається на ручку вкладеного в піхви, а в лівій – тримає шитий лавровий вінок, що символізує перемогу. Палата Представників розмістилася у південному крилі будівлі, а Сенат – у північному. Робочі кабінети членів Палати представників розташовані у трьох будинках на південній стороні Капітолію, на проспекті Незалежності. Кабінети сенаторів розташовані у трьох будинках на північній стороні Капітолію, на проспекті Конституції. У Сенаті – сто членів, по два представники від кожного штату. Сенатори обираються на шестирічний термін, членом Сенату може бути громадянин США, який досяг тридцятирічного віку. У Палаті представників 435 членів. Число представників від штату визначається кількістю його населення. Кожен штат має право як мінімум на одного представника. Членом Палати представників може бути громадянин, який досяг двадцятип’ятирічного віку, який постійно проживає в даному штаті і є громадянином США не менше семи років.

Адвокат повышение квалификации в США

На фото адвокат Скрябін Олексій Миколайович та Майкл Мессін – Помічник судді Роберта В. Пратта з питань судочинства.

Майкл Мессіна є помічником з питань судочинства Роберта В. Пратта, головного судді федерального суду Південного округу штату Айова. Майкл розпочав свою роботу в судовій системі 1983 р. з посади помічника юриста в п. Пратта, представляючи позивачів в Адміністрації з питань соціального страхування та в Комісії штату Айова з умов праці в промисловості. Позивачі подають до цих відомств клопотання, сподіваючись отримати допомогу з непрацездатності в рамках дії Закону про соціальне страхування або Закону штату Айова щодо компенсаційного страхування робітників. Майкл спеціалізувався на допомозі в рамках соціального страхування. У 1997 р. Президент Клінтон призначив Роберта Пратта посаду федерального судді окружного суду Сполучених Штатів. Майкл став помічником судді з питань судочинства. До призначення п. Пратта суддею Майкл разом із ним брав активну участь у політиці, особливо на федеральному рівні. У 2005 р. до суддів Пратта звернулися з проханням прийняти у себе в окрузі делегацію суддів із Росії. Саме тоді Майкл почав працювати зі співробітниками Центру лідерства Програми «Відкритий світ» та Американських Рад. З того часу він виступає координатором прийому делегацій у своєму окрузі. Він організовує програму перебування, проживання гостей у сім’ях, гостинно приймає їх у своїй оселі.

Адвокат повышение квалификации в США

ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ МІСТА Репід СІТІ

Відділ поліції міста Репід Сіті став 150 установою поліцейської системи, яка отримала національну акредитацію Комісії з акредитації Агентства правоохоронних органів (CALEA) у 1990 році. У відділі працюють 142 працівники. Статус акредитованої установи – це велике досягнення, це означає, що установа відповідає (або перевищує) вимогам якості роботи у відповідній сфері. Акредитація – це визнання того, що установа керується методологією/політикою, яка є одночасно і концептуально здоровою та ефективною. Відділ поліції міста Репід Сіті є єдиною акредитованою організацією у штаті Південна Дакота.

Адвокат повышение квалификации в США

На фото адвокат Скрябін О.М. із сержантом відділу поліції міста Репід СІТІ – Марком Ейзенбраун.

Адвокат повышение квалификации в США

На фото адвокат Скрябін О.М. з Джоном Брауном.

Джон Браун почав працювати у дипломатичній службі у 1981р. Він працював у Лондоні, Празі, Кракові, Києві, Белграді, та останньої у Москві. Як старший спеціаліст дипломатичної служби з 1997 р., він направив свою дипломатичну діяльність на пресу та справи культури. Згідно з програмою держдепартаменту, він є членом-кореспондентом Інституту дипломатії Джорджтаунського університету, де він викладає курс громадської дипломатії. Джон Браун закінчив Прінстонський університет у 1977р. і отримав ступінь доктора, його спеціальність – історія Росії. До роботи в дипломатичній службі він працював у Кеннанському інституті передових російських досліджень у Вашингтоні, також як видавець спільної американо-радянської публікації російсько-американських відносин, 1765-1815. Його опубліковані роботи включають дослідження історії Росії та статті у польській та сербській пресі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: