Розлучення без прописки

Розлучення без прописки

Дуже часто зустрічаються ситуації, коли один із подружжя або двоє з подружжя не мають реєстрації в Україні. Це може бути пов’язане з переїздом, роботою за кордоном чи особистими обставинами сім’ї. У такому разі актуальна послуга розлучення без прописки.

Відсутність прописки не є обмеженням для процесу розлучення. У цьому є певні особливості оформлення розірвання шлюбу.

Якщо подружжя не має прописки в Україні, слід звертатися до судових органів для оформлення розірвання шлюбу. Це пов’язано з тим, що розлучення через РАЦС можливе лише у разі наявності прописки/реєстрації одного з подружжя.

Як розлучитись без прописки не за місцем реєстрації?

Розірвати шлюб за відсутності прописки та реєстрації можна лише через суд. Для цього варто підготувати позовну заяву на розірвання шлюбу.

Позовна заява подається одним із подружжя, який є ініціатором шлюборозлучного процесу.

Також до заяви необхідно додати документи для розлучення. Перелік документів залежить від особистих обставин сімейної пари. На список документів впливає наявність або відсутність дітей, а також необхідність вирішувати інші питання, пов’язані з розлученням.

До таких питань належать стягнення аліментів для утримання дітей, поділ спільної власності подружжя, нажитої за час шлюбних відносин, а також визначення, з ким проживатимуть спільні діти.

При цьому згідно з українським законодавством Ви можете виключно оформити розлучення через суд, а всі інші питання вирішити в добровільному порядку, тобто без юридичного оформлення.

 

Оформити розлучення без реєстрації: куди подати заяву

Щоб визначити, куди подавати заяву на розлучення, слід знати особливості визначення підсудності процесу розлучення.

Процедура розлучення через судові органи передбачає, що позовна заява подається до районного суду, який належить до місця прописки відповідача – одного з подружжя, який не подає заяву.

Подати на розлучення за місцем проживання позивача, тобто того чоловіка, який надсилає позовну заяву на розгляд суду, можна за наявності проблем зі здоров’ям (якщо є довідка, яка це підтверджує) або за наявності під опікою дітей молодших вісімнадцяти років.

Якщо прописка відсутня у чоловіка, заява подається за місцем проживання або перебування чоловіка. Якщо ж Ви не знаєте, де зараз живе чоловік, слід подати позов за останнім відомим місцем перебування Вашого чоловіка.

При цьому судові органи повинні обов’язково повідомити чоловіка, місце перебування якого невідоме, про процес розлучення.

Це може затягти розлучення без прописки та реєстрації, оскільки суд не зацікавлений у прискоренні процедури розірвання шлюбу.

Хороший адвокат допоможе швидко вирішити питання розлучення без прописки, щоб справа не затягувалася в судових органах.

Консультація адвоката під час розлучення без прописки

Адвокат з розлучень допоможе Вам швидко розлучитися, навіть не маючи прописки та реєстрації. Ви можете повністю передати зобов’язання адвокату щодо оформлення розірвання шлюбу.

Якщо Ви підпишіть договір про надання юридичної допомоги, то повністю звільніть себе від клопоту, пов’язаного з процесом розлучення.

Адвокат на підставі договору з клієнтом зможе представляти Вас у суді, вирішувати всі документальні та юридичні питання.

Зв’язок з клієнтом може відбуватися онлайн – по телефону, повідомленнях (Вайбер, Вотсап, Телеграм) або електронною поштою.

Документи та договір можна надіслати поштою. Тому Ви можете перебувати в іншій країні або іншому місті, а адвокат оформить розлучення онлайн.

Плюси і мінуси
Розлучитися за допомогою адвоката:
прискорена процедура;
відсутність помилок у документах;
економія коштів;
Розірвати шлюб самостійно:
тривалий процес;
можливі проблеми із документами;
додаткові витрати.

Подати на розлучення в РАЦС без прописки та реєстрації

Можна подати на розірвання шлюбу через РАЦС, якщо подружжя не має прописки? Якщо обоє не мають реєстрації місця проживання, то в такому разі розлучення через РАЦС неможливе.

Якщо один із сімейної пари має прописку, то можна подати заяву на розірвання шлюбу в РАЦС. При цьому процедура розлучення через РАЦС передбачає обов’язкову присутність двох подружжя.

Якщо один із сімейної пари не може бути присутнім у РАЦСі при розірванні шлюбу, слід нотаріально завірити заяву на розлучення, а також оформити довіреність на другого з подружжя.

У такому разі Ви можете розлучитися в РАЦСі без присутності одного з подружжя.

При цьому обов’язковою умовою є оформлення розлучення за взаємною згодою. Розірвати шлюб без згоди у РАЦСі неможливо.

Розірвання шлюбу без прописки в іншому місті

Уявімо ситуацію, двоє подружжя хочуть розірвати шлюб, при цьому один із них перебуває в іншому місті і не може приїхати. Що робити у такій ситуації? У такому разі слід подати на розлучення онлайн.

Зробити це можна за допомогою адвоката по сімейних справах, який представить Ваші інтереси під час оформлення шлюборозлучного процесу.

Також адвокат допоможе оформити розірвання шлюбу в іншому місті без згоди одного із партнерів.

Чим зручним є розірвання шлюбу в іншому місті за допомогою адвоката? Послуги адвоката у такому разі дозволяють Вам не приїжджати до міста, де оформляється процес розлучення.

Ви можете продовжувати працювати, займатися особистими справами та не витрачати час на поїздки. Це також значно заощаджує кошти на транспортні витрати та втрати заробітку від поїздок.

Таким чином послуги адвоката окупаються, а Ви не витрачаєте власні нерви на документальне та юридичне оформлення шлюборозлучного процесу.

 

Скільки коштує розлучення без прописки та реєстрації

Багато клієнтів цікавляться, скільки коштує розлучення без прописки та реєстрації.

Вартість розлучення без реєстрації та прописки визначається багатьма факторами, до яких можна віднести:

  • особливості відсутності прописки: реєстрація відсутня в одного з подружжя або у двох із подружжя;
  • чи є спільна згода на розлучення у чоловіка та дружини;
  • у якому органі відбувається шлюборозлучний процес: у суді чи РАЦСі;
  • чи є у сімейної пари діти, які не досягли віку 18 років;
  • чи є конфлікти між чоловіком та дружиною щодо майна та дітей;
  • можливістю двох подружжя бути присутніми під час розірвання шлюбу.

Крім витрат на оформлення документів в органах суду або РАЦСу, також слід додати у вартість розлучення без прописки вартість послуг адвоката.

Вартість юридичних послуг залежить від складності справи, кількості юридичних документів, необхідних для розлучення, а також від часу, який витратить адвокат на вирішення всіх документальних та юридичних питань.

Щоб дізнатися точну вартість оформлення розлучення за місцем проживання, звертайтеся на консультацію до наших адвокатів. Ми прорахуємо ціну послуг адвоката та оформлення документів у мінімальні терміни.

Найчастіші питання адвокату про розірвання шлюбу без прописки

Чи можна подати на розлучення, якщо чоловік та дружина не мають реєстрації в Україні?

Куди подати на розлучення, якщо я не маю прописки, а чоловік зареєстрований в Україні?

Чи можна оформити розлучення, перебуваючи у іншому місті без присутності?

Ви можете отримати консультацію адвоката прямо зараз! Просто зателефонуйте чи напишіть нашим адвокатам. Юристи оперативно вивчать особливості Вашої справи про розірвання шлюбу та нададуть Вам актуальну інформацію.

Також Ви зможете дізнатись вартість юридичних послуг оформлення розлучення без реєстрації та прописки.

Ви можете переглянути контакти для отримання консультації на нашій юридичній компанії.

 

Телефонуйте нам зараз! Ми допоможемо вирішити Вашу справу про розірвання шлюбу в найкоротші терміни із гарантією позитивного результату.

 

Якщо стаття була корисною для Вас – ставте лайк та переглядайте інші корисні матеріали у сфері сімейного права.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: